Filmy polecane - adamglaz.pl

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Filmy polecane

"Sita Sings the Blues" film Niny Paley
"Sita Sings the Blues" jest oparty na hinduskiej epopei "Ramajana". Sita jest boginią oddzieloną od ukochanego Pana i męża Ramy. Nina Paley jest animatorem, której mąż przenosi się do Indii, a następnie porzuca ją przez e-mail. Zestaw do 1920 wokal jazzowych piosenkarki Annette Hanshaw, Sita Sings the Blues wykorzystuje jej slogan jako "Greatest Break-Up Story Ever Told". Film jest napisany, wyreżyserowany, wyprodukowany przez amerykańskią artystkę Nine Paley. "Sita Sings the Blues" został wydany w 2008 roku dopiero po długich negocjacjach z posiadaczami praw autorskich do 80-letnich piosenek nagranych przez Annette Hanshaw. Po konflikcie prawnym o jej film zablokowano jego dystrybucję, Nina Paley wydała go swobodnie w ramach licencji Creative Commons Attribution-ShareAlike, a teraz poświęca znaczną część swojego czasu do swobodnego aktywizmu kulturowego. Nina Paley jest artystką i członkinią QuestionCopyright.org non-profit.

Jak przeprowadzić reanimacje psa?

Pokaz jak reanimować psa przeprowadzony w Poznaniu 25.03.2012 r. przez Czlonków Akademickiego Stowarzyszenia Medycyny Ratunkowej w Poznaniu. Film nagrałem podczas imprezy organizaowanej przez Fundacje "Mały Piesek Zuzi" pt:"Ludzie i zwierzęta, bezpieczni w podróży".

Kopiowanie to nie jest kradzież

Copying Is Not Theft from Nina Paley on Vimeo.Dzień Dziecka 2013 w Nadrzeczu koło Biłgoraja - Fundacja Pomocy Dzieciom KRZYKNakręciłem 01.06.2013 w czasie pikniku rodzinnego z okazji Dnia Dziecka w Nadrzeczu zorganizowanym przez Fundację Kresy 2000 i Fundacją Pomocy Dzieciom KRZYK w Biłgoraju.

Polecam:

 
Polecane
  • Fundacja pomocy Dzieciom "KRZYK"
  • Rada Osiedla "Nadstawna"
  • Biłgorajskiego Stowarzyszenia Kulturalnego imienia I. B. Singera
  • Amnesty International
  • Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego